And the beat goes on

een heel rustige nacht ,enfin toch tot 5 uur !Het zijn echte fuifnummers die kleine rakkers.
Elke kreet oefenen ze elke nacht tot ze de best klinkende gevonden hebben.
Ze groeien als kool!
Je moet ze al flink vasthouden om ze te kunnen wegen of even inspecteren.De krachtige pootjes banen zich anders een weg doorheen onze handen.Een groot gedeelte onder hen heeft ondertussen de 500 gram overschreden.
Een enkeling is er nog onder,maar bazinnetje maakt zich hier ondertussen al geen zorgen meer om.
Ice vorig jaar was de kleinste ,lichtste in het nestje totdat hij aan het ‘echte’ eten kon beginnen.Ondertussen is hij uitgegroeid tot een mooie grote stevige kerel.
We leren dus bij:-)
Mama reageert voorlopig nog heel hevig op een deurbelletje voor een bijbelverkoop.Het duurt toch wel weer een hele poos voordat ze tot bedaren komt en zich terug rustig neervlijt om haar kleintjes eten te geven.
En grote zus Cheyenne?Die profiteert ondertussen van de alsmaar groeiende verdraagzaamheid van de mama om toch effe een kusje te geven.Die droomt al van 8 leuke speelkameraadjes binnen enkele weken.

~ door tinkerooz op 24 mei 2010.

2 Reacties to “And the beat goes on”

  1. Je ziet ze groeien onder het waakzame oog van mama en zus.
    Ze zijn toch wel erg schattig.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

 
%d bloggers liken dit: