To shoot or not to shoot
Mama Tinky en de pupjes stellen het prima.Tinky wordt al ietsje relaxer en geniet van de rustige momenten overdag.
’s Nachts daarentegen is het alle hens aan dek.Moeder en kinderen voeren hele gesprekken om elkaar te vinden. Misschien toch een nadeel aan een ruime puppybox. Hoewel deze nu toch wel van pas komt met hun 11 en de trotse oma erbij.
Het extra bijvoederen verloopt al iets vlotter hoewel de merles duidelijk geen voorstander lijken te zijn van dit onnatuurlijke gedoe.
Zij verkiezen het natuurlijke van mama terwijl de anderen wel eens genieten van oma’s knuffelen bij het eten.
Ze komen goed bij ondanks hun grote aantal hetgeen ons toch wel oplucht maar Tinky doet dan ook haar uiterste best. Ze gaat nog steeds snel snel naar buiten voor de behoeften om zich vervolgens als een weerlicht maar toch voorzichtig weer bij haar pupjes te voegen.
Wat de foto’s betreft:ik doe mijn best maar de rakkers werken niet echt mee en Tinky wordt een beetje ongerust als ze van haar weg zijn. Misschien best straks verder proberen als onze opoe thuis is:-)
Wat een geweldig nestje. voor elk wat wils.
Wacht maar, diene puppybak wordt nog veel te klein.
Kvind hem wel geweldig met die sanitaire buizen. Is het waterdicht? In de winter kan je er warm water indoen voor extra warmte LOL
Veel plezier