Het was een lange spannende dag…

beschuitmetmuisjesPfffff, het was een lange en spannende dag gisteren. Vele slapeloze nachten later hebben we 6 gezonde pupjes en heel wat verhalen, maar Misty en de pups stellen het heel goed.

Misty is wel doodop maar geniet van haar kleine wormpjes. Allen in super gezondheid en reeds goedgekeurd door de dierenarts.  Het is een mooie kroost. Maar zeg je dat niet steeds als trotse ouders? 🙂

Tijd voor welverdiende rust denk je, maar dat zal nog even niet zo zijn. Het vele gewriemel en kleine piepjes doen Misty steeds opkijken. Ze is een echt liefhebbende moeder. De moedertjes huize Tinkerooz willen wel meehelpen maar momenteel doet ze het liever zelf. Zo mooi hé… Een nieuw nest dus dra nieuwe foto’s en gewichten. We houden jullie op de hoogte van het verloop.

~ door tinkerooz op 29 oktober 2013.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

 
%d bloggers liken dit: